Ardahan Görev Süresi

Ardahan Merkez ve Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof ilçelerine ait görev süreleri.

Ardahan Görev Süresi
Bu içerik 11183 kez okundu.

Şark illerinden biri olan Ardahan'ın zorunlu görev süresi ile ilçelerinin zorunlu görev süreleri aşağıda belirtilmiştir. Ardahan il merkezi ve ilçelerinde görev almak isteyen personelin bilmesi gerekenler ile bu yerleşim yerlerinin durumlarını detaylı olarak açıklamaya çalıştık.

Ardahan Merkez:  Görev süresi 5 yıldır. İl Merkezinzde lojman imkanı bulunmakta ayrıca kiralık ev tutmak isteyenler için bol miktarda apartman vardır. İl Merkezinde Ardahan Üniversitesi, fazla sayıda şubesi ile Bim, A101 ve Şok,mağazaları bulunmaktadır. Kars Harakani havaalanı'ndan Ardahan'a Ardahan'dan Kars havaalanına her uçak için sefer bulunmaktadir, bu seferlerin yol süresi 1 saat sürmektedir. İl merkezinde doğal gaz çok yaygındır nerdeyse tüm apartmanlar doğal gazlıdır.

Çıldır: ilçenin görev süresi 4 yıldır. Çıldır İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Aktaş Kara Hudut Kapısı Şube Müdürlüğü bulunmaktadır. İlçede 2016 yılında yapımına başlanacak toki binaları vardır. atama dönemlerinde kiralık ev sorunu yoktur. Lojman imkanı vardır. İlçe merkezinden Gürcistan'a 50 km yol katederek ulaşabilirsiniz. Çıldır ilçesinden her gün Ardahan'a ve Kars'a dolmuş kalkmaktadır. Bazı yerel otobüs firmalarının otobüsleri burdan direk kalkmaktadır.

Damal: ilçenin görev süresi 4 yıldır.

Göle: ilçenin  görev süresi 4 yıldır.

Hanak: ilçenin  görev süresi 4 yıldır.

Posof: ilçenin görev süresi 4 yıldır. Posof İlçe Emniyet Amirliği ve Türkgözü Kara hudut Kapısı Amirliği bulunmaktadır. 

Çıldır Damal Göle Hanak Posof çılıdr damal göle hanak posof
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı