Emniyet Genel Müdürü Silopi ve Cizre’ye Çalışma Ziyareti.

Emniyet Genel Müdürü Sayın​ M. Celalettin LEKESİZ ve beraberindeki heyet terörle mücadele eden kahramanlarımızı Silopi ve Cizre’de ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürü Silopi ve Cizre’ye Çalışma Ziyareti.
Bu içerik 3674 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürü Sayın M. Celalettin LEKESİZ ve beraberindeki heyet bölücü terör örgütüyle kahramanca mücadele eden Teşkilat mensuplarımızı Şırnak’ın Silopi ve Cizre İlçelerinde ziyaret etti.  

Ziyarette Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ’e, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Faruk ÜNSAL ve Daire Başkanları eşlik etti.

Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ’i Silopi İlçesinde Şırnak Valisi Ali İhsan SU, İl Emniyet Müdürü Celal SEL, Özel Kuvvetler Komutan Yardımcısı Albay Eyüp COŞKUN ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli karşıladılar.

Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ ve beraberindeki heyet Silopi Kaymakamlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürlüğünde ilçenin genel durumu, operasyonlar ve geçici güvenlik noktaları hakkında brifing alan Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ, daha sonra ilçe esnafını ziyaret etti. Silopi'de yapılan terör operasyonları için Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ'e teşekkür eden esnaf, bölgelerine huzur gelmesini istediklerini belirtti.

Ardından Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ MOBESE merkezi ve geçici polis güvenlik noktalarında incelemelerde bulundu. Buralarda görev yapmakta olan personelimizle sohbet ederek moral veren Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ, öğle yemeğini geçici polis noktasında görevli personel ile birlikte yedi.

Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ Silopi’de görev yapan polislere teşekkür etti.  

Öğle yemeğinin ardından Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ ve beraberindeki heyet Cizre İlçesine geçti. Cizre’de polisler ile biraraya gelen Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ hizmetleri için teşekkür etti.  

Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ, bölgede huzur ve güvenliğin tesisi için verilen hizmetlerden, Mehmetçik ile uyum halinde yürütülen çalışmalardan ve terörist ile mücadele edilirken vatandaş ile teröristi ayırt etmede gösterilen özenden ötürü Silopi’de ve Cizre’de görev yapan tüm polislere teşekürlerini iletti.

Emniyet Genel Müdürü LEKESİZ, beraberindeki heyet ile birlikte Cizre İlçesinde MOBESE merkezinde incelemelerde bulunduktan sonra Cizre’den ayrıldı.

cizre silopi şırnak hakkari
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı