2. şark görevini iptal ettirdi tekrar 2. şarkı çıktı.

2. şark görevinde yeni yaşanan gelişmeler çok ilginç doğrusu

2. şark görevini iptal ettirdi tekrar 2. şarkı çıktı.
Bu içerik 15364 kez okundu.

 Emniyet Teşkilatında görev alan Polis Memurları açısından sorun haline gelen 2. şark görevi bir çok Polis Memurunun mahkemelere müreacaatları sonucu iptal edilmeye başlamıştı.
2. şark görevi gelen Polis Memurlarından mahkemeye müracaat edip 2. şark görevini iptal ettiremeyen neredeyse yoktur.Burada Devlet 2.şark görevine gönderdiği Polis Memuruna Yol harcı vermektedir ve aynı zamanda 2. şark görevini iptal ettirip tekrar eski çalıştığı ile ataması çıkan Polis Memurunada yol harcırahı ödemektedir. Yani 2. şarka gönderdiği ama bu görevi iptal ettiren Polis Memuruna 2 defa yol harcırahı ödeyerek hem kendisi zarar etmektedir hemde bu süreci yaşayan Polis Memuru mağdur olmaktadır. Peki bu kadar zarar yetmiyor mu derken yeni bir durumla karşılaşıldı.

2. şark görevini mahkemeye müraacat ederek iptal ettiren ve ataması çıkıp eski çalıştığı ile atanan personele tekrar 2. şark görevi ile ilgili hazırlık gelmektedir. Sizce bu durumdaki Polis Memuru arkadaşlar tekrar mahkemeye başvurup 2. şark görevlerini iptal ettirerek aynı işlemlere maruz mu kalacaklardır. Polis Memuruları açısından bu mevzu kısır döngü haline gelmiştir. Yeni bir düzenleme yapılıp 2. şark meselesinin adı konana kadar bu tür sıkıntılar devam edecektir.

2.şark ikinci şark şark görevi şark illeri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı