Eşiyle Rus Ruleti Oynayan Polis

Polis koca, eşinin üzerinde Rus ruletine kalkıştı. Mahkeme “Rus ruleti teşebbüste kaldı” dedi ve kocaya da karısına da basit yaralamadan ceza verdi.

Eşiyle Rus Ruleti Oynayan Polis
Bu içerik 8501 kez okundu.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen dava dosyasına göre üniversite öğrencisi Kemal P. (28) ile Ayşe P. (23) 4 yıl önce internette tanıştı. Bir yıl sonra ailelerden gizli nikâh kıyarak evlenen çiftin mutluluğu kısa sürdü. Çift ayrı yaşamaya başlarken Kemal P. polislik sınavını kazandı. Çift yeniden barışsa da bu kez yasak aşk şüphesi olay oldu. Ayşe P, polis eşinin internette başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öne sürünce, Kemal P., "Seni öldüreceğim, senden ayrılacağım" dedi. Eşinin bu sözlere yanıtı, "Ayrılalım" olunca şiddet başladı.

Polis Memuru Kemal P. beylik tabancasına tek mermi koyarak eşi Ayşe P. ile 'Rus ruleti' oynamaya kalktı. İddiaya göre silahın namlusunu eşi Ayşe P.'nin şakağına dayayan şüpheli polis memuru, "Bu mermiyle ya sen ölürsün ya da ben" dedi. Korkudan şaşkına dönen kadın kocasının elinden kurtulunca soluğu savcılıkta aldı. Ardından boşanma davası açtı. Birbirlerinden şikâyetçi olan çift hakkında 'yaralama' suçundan 1.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle karşılıklı dava açıldı.

Davayı karara bağlayan mahkeme, "Rus ruleti teşebbüste kaldığı" için polis memuru Kemal P. ve Ayşe P.'ye yaralama suçundan 2 bin 500'er lira adli para cezası verdi.

Ayşe P. ifadesinde, "Tırnaklarıyla göğsümü yaraladı. Tekme tokat dövdü. Beni evden attı" dedi. Polis memuru Kemal P. ise "Eşime darp uygulamadım. Psikolojim yerindedir. Eşim benim onun göğüslerini tırnaklarımla çizdiğimi söylemiş ama ben küçüklükten beri tırnaklarımı yediğim için tırnağım yoktur. Kendisini tırnaklarıyla yaralayarak beni suçlu göstermeye çalışmaktadır. Hatta beni de yaralamıştır. Tartışmalarımız yüzünden bana ‘seni yakacağım, bitireceğim' gibi tehditlerde bulunarak mesleğimle oynamak istedi. Şikayetçiyim" sözleriyle kendini savundu.

rus ruleti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı