Şark Süreleri Kısalıyor mu?

2016 yılı atama dönemine tabi Polis Memurları için şark süreleri kısalıyor mu

Şark Süreleri Kısalıyor mu?
Bu içerik 27485 kez okundu.

2016 yılı atama döneminde tercih yapan Polis Mermurları arasında şark sürelerinin kısalacağına dair söylentiler mevcuttur. 2016 yılın atama döneminde Polis Memurları tercihlerini yapmış ve sonuçların açıklanmasını beklerken yapılan değişiklikle şark süreleri uzatılmıştır. Bu değişiklikle birlikte Polis Memurları şark süresini bilerek tercih ettikleri ama ummadıkları sürelere çıkarılan illere atamaları yapıldı. Peki bu değişiklikle Polis Memurları mağdur olmadı mı?

Polis Memurları arasında iptal davası açıldığı ve ilgili mahkemenin iptal yönünde karar verip vermeyeceğinin belli olmadığı, iptal kararı çıkarsa 2016 atama dönemine tabi personel için eski şark sürelerine tabi olacağı söylenmektedir.

Sitemiz olarak asılsız haberlere itibar etmeyip, resmi kaynaklardan yapışlan açıklamaları dikkate alıyoruz. Bu nedenle henüz açılmış bir dava bilgisine sahip olmadığımızndan konu hakkında bilgisi olan personelin bizleri bilgilendirmesi durumunda gelişmeleri buradan paylaşacağız.

Şark süresi kısalıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAYATİ     4 yıl önce 2016 şark sureleri ile ilgili Rize İdare Mahkemesince bir memur arkadaşın lehte aldığı karar var. Hukuki olarak danisabilecek avukat ve hukukçular dan yeni bir dava açılıp açılamayacagi konusunda bilgi paylaşımında bulunulursa sevinirim
Hilal     5 yıl önce Sureleri dusurulmeleri cok artirildi
EDA     5 yıl önce NE ZAMAN AÇIKLANACAK BELİRSİZLİKTEN SIKILDIK HAKSIZLIK İNSANLARI MAĞDUR EDİYORSUNUZ
Serkan     5 yıl önce İnşallah düzelecek çünkü ortada haksız bir durum var tercih zamanı herkes bu belli yerleri 2 yıl diye yazdı ailesinden vazgeçip ,daha sonra bu yerlerin süresini arttırilip mağdur edildi herkes
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı