Antalya Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları

Antalya Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları

Antalya Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları
Bu içerik 2283 kez okundu.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları teker teker açıklanmaya başlandı. Açıklanan sonuçlarda hangi adayın asil hangi adayın yedek olduğu belirtilmiş durumda. Asil adaylardan elenenler oldukça yedek adaylar sırasıyla çağrılacaktır.

Toplamda 250 bekçi alacak olan Antalya yazılı sınav sonuçlarını açıklamıştır. Sınava girdiğiniz kaymakamlığı bularak yazılı sınav sonucunuza bakabilirsiniz.

Antalya Valiliği Duyurusu;

İçişleri Bakanlığının 772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kanunu kapsamında kamu güvenliğinin sağlanmasında genel kolluk kuvvetlerimize yardımcı mahiyette daha yoğun ve aktif şekilde görev ifa etmeleri amacıyla İlimiz Merkez ve Dış İlçe Emniyet Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere toplam (250) Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımının planlandığı bildirilmiştir.

Söz konusu Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım işlemlerinin Valiliğimiz koordinesinde ilgili Kaymakamlıklarca Kasım ayının ilk haftasında başlatılması, 21-24/12/2017 tarihleri arasında uygun bir günde yazılı sınavlarının yapılması, sınavda başarılı olanların güvenlik soruşturması ile sağlık tetkiklerinin yapılarak en kısa süre içerisinde atama işlemlerinin tamamlanması istenmiştir.
 
Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı ile ilgili olarak 23 Aralık 2017 günü saat 09:30'da yazılı sınav düzenlenmiş olup, başarı sırasına göre asil ve yedek adayların bilgilerini içerir onaylı isim listesi aşağıdaki ekte bulunmaktadır. tüm kamuoyuna duyurulur.

ANTALYA 250

Aksu Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Alanya Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Döşemealtı Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Kepez Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Konyaaltı Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Kumluca Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Manavgat Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Muratpaşa Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Serik Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Antalya bekçi sınav sonuclari yazili sozlu mulakat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı