Adana Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları

Adana Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları

Adana Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları
Bu içerik 5395 kez okundu.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları teker teker açıklanmaya başlandı. Açıklanan sonuçlarda hangi adayın asil hangi adayın yedek olduğu belirtilmiş durumda. Asil adaylardan elenenler oldukça yedek adaylar sırasıyla çağrılacaktır.

Toplamda 250 bekçi alacak olan Adana yazılı sınav sonuçlarını açıklamıştır. Sınava girdiğiniz kaymakamlığı bularak yazılı sınav sonucunuza bakabilirsiniz.

İlimize bağlı Seyhan, Çukurova Yüreğir, Sarıçam ve Ceyhan İlçe Kaymakamlıklarımız emrinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan Çarşı ve Mahalle Bekçileri yazılı sınav işlemleri sonuçlanmış olup,
 
Yazılı sınavda başarı gösteren “Asil” ve “Yedek” aday listeleri adayların başvuruda bulunduğu Kaymakamlık resmi internet sitelerinden duyurulmuştur.
 
Asil listede isimleri bulunan adayların 3 iş günü mesai saatleri içerisinde (23-24-25/01/2018)  Kaymakamlık resmi internet sitesinde yayınlanan Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formunu dijital ortamda doldurarak, Nüfus Müdürlüğünden alınacak Aile Adres Bilgi Formu ve 1 Adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Başvuruda bulunduğu İlçe Emniyet Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 

ADANA 600

Ceyhan Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Çukurova Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Sarıçam Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Seyhan Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

Yüreğir Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

 
adana bekçi sınav sonuçları mülakat yazılı sözlü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı