Ordu Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları

Ordu Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları

Ordu Bekçi Alımı Yazılı Sınav Sonuçları
Bu içerik 2380 kez okundu.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları teker teker açıklanmaya başlandı. Açıklanan sonuçlarda hangi adayın asil hangi adayın yedek olduğu belirtilmiş durumda. Asil adaylardan elenenler oldukça yedek adaylar sırasıyla çağrılacaktır.

Toplamda 100 bekçi alacak olan Ordu yazılı sınav sonuçlarını açıklamıştır. Sınava girdiğiniz kaymakamlığı bularak yazılı sınav sonucunuza bakabilirsiniz.

Kaymakamlığımız emrinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak yüz (100) Çarşı ve Mahalle Bekçisi Yazılı Sınavı 24 Aralık 2017 tarihinde Akyazı Mahallesi Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi No:19/A sayılı adreste faaliyet gösteren Ordu/Altınordu Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılarak, yazılı sınav işlemleri sonucu "Asil Aday" ve "Yedek Aday" listeleri aşağıda yayımlanmıştır.
Yayınlanan listede, Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınav Yönetmenliğinin 27. Maddesinin 3. Fıkrasında “Boş kadro sayısı kadar adayı muhtevi kısmı aday listesini, geri kalan kısmı da yedek aday listesi oluşturulurken yapılan puanlama sonunda adayların puanlarında eşitlik olması durumunda yaşça küçük olana öncelik verilir.” hükmü gereği puanları eşit olan adaylardan yaşça küçük olanlara (gün, ay, yıl) öncelik verilmiştir.
Yazılı sınav sonuçlarının ilanından itibaren sınav sonucunda maddi hata bulunduğu gerekçesi ile adaylar iki (2) iş günü içerisinde Altınordu İlçe Emniyet Müdürlüğü Personel Büro Amirliğine dilekçe ile itiraz edebilirler.
Ekli listede “Asil Aday” olarak belirtilen adayların 25 Ocak 2018 ile 26 Ocak 2018 tarihlerinde Altınordu İlçe Emniyet Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.
Valilik ve Kaymakamlık internet sitelerinden yapılacak tüm duyurular adaylar için tebligat niteliğinde olacağından, alım süresince takip edilmesi gerekmektedir.

ORDU 100

Altınordu Kaymakamlığı Yazılı Sınav Sonuçları

 

ordu bekçi sonuçları yazılı sözlü mülakat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı