Bayan Bekçi Alımı

Bayan Çarşı Ve Mahalle Bekçisi Alımı İlanı

Bayan Bekçi Alımı
Bu içerik 9225 kez okundu.

2019 yılı içerisinde alınması planlanan 10.000 Çarşı ve Mahalle Bekçisi ekçi adayıyla ilgili henüz netleşen bir bilgi bulunmamakla birlikte, alımda bayan bekçi alımı olup olmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacaktır. Bayanların Bekçiliğe girmesinde engel varmıdır diye bakacak olursak; Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınav Yönetmeliği Aranılan Şartlar Başlıklı Bölümde 5. maddeye göre Bekçilik için başvuru şartlarında bayanların başvuramayacağına dair bir ibare yer almamaktadır.

Yönetmelikleri gereği gece çalışan Çarşı ve Mahalle Bekçileri için bayan personel gerekli midir? Bayan vatandaşların güneşin batışından doğuşuna kadar yoğun olarak  dışarda bulunduğu (turizmin yaygın olduğu bölgeler) bölgelerde bayan Çarşı ve Mahalle Bekçisi bulunmalıdır. Bir çok ilde 6 gece 1 istirahat gibi zorlu koşullarda çalışıldığı için şartların normalleştiği zamanda bayan Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin verimli olacağı düşünülmektedir.

Tüm bayan bekçi adaylarının yayınlanacak olan ilanı takip etmesini tavsiye ediyoruz.

bayan bekçi alımı kadın çarşı ve mahalle bekçisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gizem     3 yıl önce Bayanlarda magdur haksizlik olmasinlutfen bizdebusinavacok calistik ise ihtiyacimiz var bayan bekcide alinsin Bende kacsene guvenlik calistim gece nobeti kaldim .yetkililere sesleniyoruz bayanlar kamaoyu icin yorum atin lutfen duyuralim sesimizi bayanbekcide alinsin haksizlikolmasin
Güvenlik Güçleri Halen görev yapan bayan bekçi var ve neden tekrar alınmasın. Umarız ilk alımlarda bayan Bekçi alımı olur.
Esila     4 yıl önce Kpss ye defalarca girdim ancak bi ugursuzluk pesimde kazanamiyorum 65in uzeri puan alamiyorum.biz bayan lise mezunlarinada artik 60 ustu puan alan guvenlik gorevlilerinide bekci olarak alin lutfen.Gecinemiyorum isim yok puanlar yuksek hic bir yere kadrolu giremiyorum
Güvenlik Güçleri Umarız en yakın alımda sadece bayan Bekçi alımı yapılır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı