Çarşı ve Mahalle Bekçisi Eğitimi

Çarşı ve Mahalle Bekçileri 4 Ocak-22 Şubat 2019 tarihleri arasında planlandıkları Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğünde yatılı olarak yapılacaktır.

Çarşı ve Mahalle Bekçisi Eğitimi
Bu içerik 2018 kez okundu.

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği ile Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin 1 aylık eğitim süreçleri yatılı oldu. Eğitim görmeye hak kazanan bekçi adayları planlandıkları Polis Merkezi Eğitim Merkezlerine 14 Ocak 2019 günü saat 18:00’a kadar hazır bulunmaları gerekmektedir.

Çarşı ve Mahalle Bekçisi adaylarının gelirken yanlarında 2 Adet düz koyu renk kumaş pantolon, 2 Adet açık renk gömlek, Düz desensiz koyu renk kravat, Koyu renk ayakkabı (eğitim esnasında kullanılacağı için esnek ve rahat olmasına dikkat edilmesi), Koyu renk mont (Hava Koşulları Dikkate Alınarak), Eşofman Takımı ile Spor Ayakkabısı (Koyu Renk), Terlik (Koyu Renk), Yeteri kadar koyu renk çorap, Pijama Takımı, şampuan, banyo ve el sabunu, banyo ve el havlusu ile tıraş malzemeleri, Kış mevsimi olması dolayısıyla alt-üst koyu renk termal içlik ve günlük kullanımda giyilecek elbiselerinden en az 3 hafta kullanabilecek şekilde yanında getirilmesi gerekmektedir.

Ayrıca Çarşı ve Mahalle Bekçiisi adaylarının Polis Merlek Eğitim Merkezlerine gelirken yanlarında ;  Ses, görüntü ve depolama özelliği olan Akıllı Cep Telefonu, Bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi, harici hard disk, powerbank, kamera vb.  elektronik cihazlar (ses ve görüntü kaydetmeyen telefon, şarj aleti hariç) , Her türlü oyun aleti, aracı ve malzemesi 
Her türlü yiyecek ve içecek malzemesi, Doktor raporu ve reçetesi bulunmayan her türlü bitkisel ve tıbbi ilaçlar, her türlü tıbbi malzeme, Her türlü kesici ve delici aletler (ustura, açık jilet vb.), Her türlü takı ve aksesuarlar (düz alyans ve saat hariç), Her türlü siyasi veya ideolojik yayın ve malzemeler getirmemeleri gerekmektedir. Adaylara posta, telefon vb. iletişim araçları ile tebligat yapılmayacaktır. İnternet üzerinden yapılan duyuru tebligat niteliğindedir.

Eğitim Alacağınız Polis Meslek Eğitim Merkezini Öğrenmek İçin Tıklayınız!

bekçi eğitimi bekçilik bekçieğitimi bekçi köpeği atlı bekçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı