Özel Harekat polisinden tekbirli kutlama

Özel Harekat polisinden tekbirli kutlama
Bu içerik 3719 kez okundu.

Özel harekat polisleri yaptıkları operasyon sonrası tekbirli kutlama yaparak havaya ateş açtı. Bu kutlamanın yer aldığı görüntüler sosyal medyada hemen etkisini göstererek hızla yayıldı ve devlet bütünlüğüne karşı gelenlerin karşılaşacakları özel harekat polislerinin ne kadar kararlı olduklarının göstergesi oldu. Video görüntülerinde allahü ekber, ya Allah bismillah diyerek tekbir getiren polislerin nidaları kararlılıklarının göstergesi oldu.

Özel harekat polisinden tekbirli kutlama görüntüleri izleyenlerin tüylerini diken diken etmeye yetti. Şırnak’ta yükselen Allah-ü ekber sesleri duyanları etkilemeyi başardı. Yapılan bir operasyondan kayıpsız dönen özel harekatçıların tekbirleri, diğer meslektaşları tarafından alkışlarla ödüllendirildi. Şırnak'ın İdil ilçesinde hendek kazıp, yollara barikat kuran ve polisle çatışmaya giren teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyon yapan polis özel harekat timleri, şehit ve yaralı vermeden tamamladıkları operasyonu tekbir getirip, havaya ateş ederek sevinç gösterileriyle kutladı.

tekbirli kutlama özel harekat gösterileri özel harekat operasyon sonrası operasyondan dönen polis kutlamaları polis özel harekat videoları tekbirli kutlamalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 Taltif Tutarları
2020 Taltif Tutarları
Bayan Bekçi Alımı
Bayan Bekçi Alımı